B4F B4F
Choose your language

 

B4F - Nákupní společenství - s námi nakupujete za nejnižší ceny na trhu: 

JIŽ 7 LET JSME NA VAŠÍ STRANĚ !

"Naší misí je pomoci firmám snížovat náklady na vstupu a tím zvyšovat jejich konkurenceschpnost na trhu. Přispíváme tím ke stabilitě českých firem a levnějším cenám produktů a služeb pro českého klienta, spotřebitele."

Budou li naši firemní zákazníci v důsledku lepší finanční kondice, ke které přispějeme našim dílem, schopni držet krok se zahraniční  konkurencí, či ji dokonce překonávat, stanou se stabilními českými firmami s možnostmi nabídnout své produkty a služby levněji pro českého koncového zákazníka, spotřebitele.                           

Roman Stieger, jednatel a spolumajitel spol.

Firmám jsme dosud ušetřili: 162.733.697 Kč

 CO NABÍZÍME?

Jste malou či střední firmou, tudíž primárně řešíte obraty a nemáte čas, prostředky a ani personál na to, aby jste se do zabývali pravidelnou optimalizací svých nákladů a tak platíte zbytečně vysoké účty za komodity, služby, nebo produkty?

My jsme tady pro vás, abychom vám s tím pomohli. Zanalyzujeme položky vašich nákladů, sdružíme poptávku a navrhneme řešení (nejnižší cena, snížení spotřeby), která vám přinesou úspory nákladů a vy tak zefektivníte vaše podnikání, zvýšíte vaši konkurenceschopnost na trhu.

 JAK TO DĚLÁME?

  • CENOVÝ MANAGEMENT (úspory díky snížení cen) - podrobná analýza a následná agregace většího počtu firem navýší objem na úroveň, o kterou jsou se dodavatelé schopni poprat, což ve spojení se soutěžním nástrojem (aukcí/tendrem) sníží cenu na minimum. V prvním roce, ji "sundáme" na pomyslné dno trhu a v dalších letech díky "B4F-NÁKUPNÍHO SPOLEČENSTVÍ," kde agregovaný objem spotřebované energie, odvezených odpadů, vykoupených druhotných surovin, nebo spotřebovaných tech. plynů, rok od roku roste, Vaše náklady na této nízké úrovni udržíme. 
  • MANAGEMENT SPOTŘEBY (úspory na spotřebě) - vytvoříme projekt snížení spotřeby energií, pohonných hmot, počtu závozů u tech. plynů, nahradíme stávající technologii novou, úspornější tak, abyste opět zvýšiili efektivitu Vašeho podnikání a byli tak schopni obstát v těžké konkurenci.

 A CO DÁLE?

    udržet nejnižší ceny trvale formou sdružených nákupů nakumulovaných spotřeb v B4F-Nákupním společenství spojených firem

  •     NÁŠ TÝM ANALYTIKŮ monitoruje trh, hlídá ceny komodit, ví kdy je ten SPRÁVNÝ MOMENT PRO JEJICH NÁKUP
  •     SDRUŽENÍM (tzv. agregací) OBJEMU NÁKUPU více firem do jednoho výběrového řízení, dosáhneme NEJNIŽŠÍ CENY
  •     Postaráme se o SPRAVEDLIVÉ NASTAVENÍ SMLOUVY S DODAVATELI, což je základ kvalitního dodavatelsko–odběratelského vztahu 
  •     ZÍSKÁTE NOVOU ASISTENTKU -  nemusíte se o nic starat, ohlídáme za Vás výpovědi a přechody na nové dodavatele

Mám zájem o snížení nákladů: Pro firmy

B4F (c) B4F - www.b4f.cz / Business for future / Copyright by B4F / Design: www.karelkulisek.cz