B4F B4F
Choose your language

KARIÉRA

Je skvělé mít v nabídce produkty, které jsou na trhu žádané - koho by nezajímaly úspory nákladů, které dosahují desítek procent.

Aktuálně hledáme obchodníky v regionech Praha, Vysočina, jižní Čechy a jižní Morava.

Máte-li zájem stát se součástí prodejního týmu, vyplňte prosím náš Formulář ZDE.

"K nám do práce do naší pražské kanceláře můžete chodit ráno až na 10. hodinu."

Hledáme novou šikovnou kolegyni/kolegu do našeho týmu analytiků.

Co budete dělat?
Vytvářet cenové nabídky, administrovat již uzavřené smlouvy, komunikovat s klienty po e-mailu i telefonu. To vše v naší pražské kanceláři. Nastoupit můžete třeba hned.

Co požadujeme?
Šikovnost a selský rozum.
Musíte být zadobře s počítačem. Hlavně pak s aplikacemi Microsoft Office. A excel musí být váš dobrý kamarád.
Taky středoškolské a vyšší vzdělání se vám u nás šikne.

Co nabízíme?
Flexibilní pracovní dobu - u nás můžete začínat pracovat třeba až v 10 hodin ráno.
Hlavní pracovní poměr nebo se můžeme domluvit i na polovičním úvazku.
Za svoji práci si měsíčně přijdete v základu na 20.200 Kč.
Když vám práce půjde dobře od ruky, můžete si přijít na bonusech na dalších až 20.000 Kč

Máte li zájem, odpovězte nám na http://bit.ly/volne_misto

B4F (c) B4F - www.b4f.cz / Business for future / Copyright by B4F / Design: www.karelkulisek.cz