B4F B4F
Choose your language

KARIÉRA

Je skvělé mít v nabídce produkty, které jsou na trhu žádané - koho by nezajímaly úspory nákladů, které dosahují desítek procent.

Aktuálně hledáme obchodníky v regionech Vysočina a jižní Morava.

V rámci BO hledáme novou šikovnou kolegyni/kolegu do našeho týmu "Energie pro domácnosti a firmy"
Co budete dělat?
Vytvářet cenové nabídky, administrovat již uzavřené smlouvy, komunikovat s klienty po e-mailu i telefonu. To vše v naší pražské kanceláři. Nastoupit můžete třeba hned.
Co požadujeme?
Šikovnost a selský rozum.
Musíte být zadobře s počítačem. Hlavně pak s aplikacemi Microsoft Office. A excel musí být váš dobrý kamarád.
Taky středoškolské a vyšší vzdělání se vám u nás šikne.
Když budete mít navíc znalost problematiky prodeje energií (podmínkou to ovšem není), tak máte skoro už vyhráno.
Co nabízíme?
Flexibilní pracovní dobu - u nás můžete začínat pracovat třeba až v 10 hodin ráno.
Hlavní pracovní poměr nebo se můžeme domluvit i na polovičním úvazku.
Za svoji práci si měsíčně přijdete v základu na 20.200 Kč.
Když vám práce půjde dobře od ruky, můžete si přijít na bonusech na dalších až 20.000 Kč.

Pokud jsme Vás oslovili, vyplňte prosím náš Formulář ZDE.

B4F (c) B4F - www.b4f.cz / Business for future / Copyright by B4F / Design: www.karelkulisek.cz