B4F B4F
Choose your language


TECHNICKÉ PLYNY - ANALÝZA TRHU, ARGUMENTY PRO JEDNÁNÍ S DODAVATELI

Trh s technickými plyny je natolik specifický, že si vybudoval díky odborným znalostem obchodníků dodavatelů tech. plynů (opravdu smekáme) pohodlnou pozici na trhu s komoditami, která je pro jejich dodavatele maržově stabilní a velmi těžce průstřelná. My jsme to prokoukli a rozhodli se to změnit a společně s Vámi rozhýbeme stojaté vody tohoto rybníka. Zatím jsme ovlivnili jen 8% celkového obratu trhu, výsledky jsou však vynikající:

- přes 65 milionů Kč ušetřených našim firemním zákazníkům a to od nyní každý rok

- přes 300 narovnaných dodavatelesko-odběratelských smluvních vztahů

ENERGIE - SDRUŽENÝ NÁKUP

-> v prvním roce Vám ukážeme, kam je možné se cenově dostat

Sdružením spotřeb více firem vytvoříme zajímavý objem a spojením několika faktorů ovlivňujícíh cenu - analýza trhu, tendr/aukce  se správným načasováním (vývoj na burze) tak dosáhneme pomyslného cenového dna.

-> ve druhém, třetím roce/kole Vás díky sdruženému nákupu energií na nízkých cenách udržíme

Většina našich firemních klientů nám věří a nechává si každý rok poradit, kdy nakoupit (máme již 3., či dokonce 4. kolo).  Za symbolickou cenu tak získávají nepřetržitý monitoring cen energií, každoroční sdružený nákup a doporučení vhodného momentu pro jeho realizaci.

ODPADY - TENDR / AUKCE

Snižujeme ceny svozů odpadů a naopak navyšujeme výkupní cenu druhotných surovin a to formou tendru, do kterého přizveme zákazníkem odsouhlasené dodavatele.

- prům. úspora 22,7%, Nejvyšší dosažená úspora 45%

- přes 23 milionů Kč ušetřených našim firemním zákazníkům a to od nyní každý rok
B4F (c) B4F - www.b4f.cz / Business for future / Copyright by B4F / Design: www.karelkulisek.cz