B4F B4F
Choose your language


ENERGIE - LED TECHNOLOGIE

Spolupracujeme s 8 dodavateli LED osvětlení, kteří jsou prověření a vyzkoušení. Na základě Vašeho zadání a výsledků soutěže, vybereme toho nejvhodnějšího. Vše Vám zpracujeme do formy "Projektu" a to i s montáží a financováním (EPC - Energy Performance Contracting, veškeré investice a provedená doporučení jsou financována po nutnou dobu z peněz, které ušetříte).

VY ZADÁTE -> MY VYBEREME DODAVATELE, SPOČÍTÁME NÁVRATNOST A ZPRACUJEME DO PROJEKTU -> VY SCHVÁLÍTE -> MY REALIZUJEME, ZAŘÍDÍME FINANCOVÁNÍ A SNÍŽENÍ ZÁLOH U VAŠEHO DODAVATELE -> VY UŽÍVÁTE NOVÉHO A PŘI TOM FINANČNĚ EFEKTIVNĚJŠÍHO OSVĚTLENÍ - ŠETŘÍTE PENÍZE

POHONNÉ HMOTY - ELETROMOBILITA

Hudba budoucnosti? Nikoliv, Západní Evropa je už tam a někdy až překotně a unáhleně přijímá rozhodnutí, která vedou právě tímto směrem. Opět navrhneme řešení formou projektu s analýzou a výpočty, poté realizujeme výběr dodavatelů a v neposlední řadě i dohlížíme na průběh celého projektu a o od nabíječky až po koupi e-mobilů.

Náklady na 100 km úsporného dieselového motoru jsou na pouhých 135,-Kč, u elektromobilů se však dostáváme na více než třetinové hodnoty (v některých případech jsme i na 20%). Úspora tak dosahuje několik desítek tisíc korun ročně.

Model Cena * Kč/ 100 km
BMW i3 598.554,- Kč 41,4
Nissan Leaf 477.000,- Kč 48,2
VW e-golf 593.338,- Kč 40,7
Kia Soul EV 566.500,- Kč 47,2

* cena je se započítáním dotace, kterou pro Vaší firmu zajistíme

VY SI S NÁMI DOHODNETE TERMÍN A MÍSTO, KTERÉ VÁM VYHOVUJE --> MY ZA VÁMI PŘIJEDEME, VŮZ PŘEDVEDEME TAK, ŽE SE VY V NĚM PROJEDETE, OSAHÁTE SI HO, NA VÁS UŽ JE ZDA SI JEJ OBJEDNÁTE A POKUD ANO --> MY DODÁME VŮZ.

POZOR - NOVĚ UMÍME DOVÉZT REFERENČNÍ VOZY ZN. TESLA - ÚSPORA I NĚKOLIK DESÍTEK TISÍC EUR !
B4F (c) B4F - www.b4f.cz / Business for future / Copyright by B4F / Design: www.karelkulisek.cz