B4F B4F
Choose your language


NÁHRADA STÁVAJÍCÍHO OSVĚTLENÍ LED TECHNOLOGIÍ:

Nejefektivnější produkt současné doby jak pro firmu, domácnost, ttak i obce a města.

Spolupracujeme s více než 10-ti dodavateli LED osvětlení, kteří jsou prověření a vyzkoušení. Na základě Vašeho zadání a výsledků soutěže, vybereme toho nejvhodnějšího. Vše Vám zpracujeme do formy "Projektu" a to i s montáží a financováním (EPC - Energy Performance Contracting, veškeré investice a provedená doporučení jsou financována po nutnou dobu z peněz, které ušetříte).

VY ZADÁTE -> MY VYBEREME DODAVATELE, SPOČÍTÁME NÁVRATNOST A ZPRACUJEME DO PROJEKTU -> VY SCHVÁLÍTE -> MY REALIZUJEME, ZAŘÍDÍME FINANCOVÁNÍ A SNÍŽENÍ ZÁLOH U VAŠEHO DODAVATELE -> VY UŽÍVÁTE NOVÉHO A PŘI TOM FINANČNĚ EFEKTIVNĚJŠÍHO OSVĚTLENÍ - ŠETŘÍTE PENÍZE

Příklady úspor spotřeby náhradou LED - TECH:

NÁHRADA STÁVAJÍCÍHO VOZOVÉHO PARKU ELEKTROMOBILY:

Hudba budoucnosti? Nikoliv, Západní Evropa je už tam. Náklady na 100 km úsporného dieselového motoru jsou na pouhých 135,-Kč, u elektromobilů se však dostáváme na více než třetinové hodnoty (v některých případech jsme i na 20%). Úspora tak dosahuje několik desítek tisíc korun ročně.

Navrhneme řešení formou projektu s analýzou a výpočty, poté realizujeme výběr dodavatelů a v neposlední řadě i dohlížíme na průběh celého projektu a to od nabíječky až po koupi e-mobilů.

Model   Kč/ 100 km
BMW i3   41,4
Nissan Leaf   48,2
VW e-golf   40,7
Kia Soul EV   47,2

* cena je se započítáním dotace, kterou pro Vaší firmu zajistíme
B4F (c) B4F - www.b4f.cz / Business for future / Copyright by B4F / Design: www.karelkulisek.cz